info@mixfix.ee    +372 56653550

PUITELEMENTMAJAD

Pakume oma klientidele puitmajade ehitamist ja võtmed kätte valmislahendusi. Mõttest teostuseni ehituse täisteenus on kliendi jaoks mugav lahendus, mis sisaldab maja valmistamiseks kõiki teostatavaid töid.

Üha enam inimesi soovib endale maja, mis oleks kujundatud just nende soovidele vastavalt, mistõttu on maja ehitamise puhul projekti valik üks olulisemaid ehituse planeerimise etappe. Meilt ehitustööd tellides on projekteerimisel võimalik valida tüüpprojekti või individuaalprojekti järgi ehitatud hoone vahel.

Tüüpprojektide tootevalikusse kuuluvate puitelementhoonete lahendustega on võimalik tutvuda meie koostööpartneri ESTPANELI kodulehel.

Individuaalprojektide puhul on tegemist personaalselt kujundatud hoonega, mis arvestab krundi iseärasusi ja kliendi vajadusi. Individuaalsete lahenduste kaudu on võimalik luua kliendi soovidele vastav hoone, mille väljanägemine, suurus, ruumiplaan ja muud detailid kooskõlastatakse projekti tellijaga. Individuaalprojekti tulemusena valmib unikaalne hoone, mis vastab kõikidele teie ootustele.

Võta meiega ühendust ja tule konsultatsioonile!

VÕTA ÜHENDUST