info@mixfix.ee    +372 56653550

KINNISVARAARENDUS

Mixfix OÜ põhitegevusalaks on kinnisvaraarendus, mis hõlmab suuremahuliste kortermaja projektide arendust ja individuaalsete objektide ehitamist. Meie missiooniks on pakkuda inimesele unistuste kodu, mis on kauakestev ning energiasäästlik. Kõik meie teostatud projektid on energiatõhusa A- ja B-klassi energiamärgisega hooned.

Parima kvaliteedi tagamiseks organiseerib MixFix OÜ arenduse kõiki etappe: planeerimine, projekteerimine, ehitamine, müümine ja ehitusjärgse garantii teostamine. Me panustame pidevalt tootearendusse ning hoolitseme selle eest, et kõik tööd oleks teostatud korrektselt ning kooskõlas Eestis kehtiva ehitusseadusega.

MixFix OÜ prioriteediks on klientide, investorite ja koostööpartnerite vaheline usaldus. Meie eesmärgiks on olla eetiline ja läbipaistev ettevõte, mis hindab koostöösuhetes ja oma teenuste pakkumisel ausust ja avatust.

ÄRIKLIENDILE

Pakume ärikliendile võimalust teostada meie abil oma ideed ja alustada kinnisvara arendusega. Oleme avatud koostööpakkumistele, mis hõlmavad erinevate projektide elluviimist nagu näiteks elu- või ärihoonete rajamine. Arvestame teie ootuste ja eesmärkidega ning leiame kliendile alati parima lahenduse. Lisaks meil on suur alltöövõtjate ja koostööpartnerite võrk, kellega koostöös teostame Teie ideid.

VÕTA ÜHENDUST

Korterelamu: Vesiroosi 1, Pärnu

Pärnu jõe kaldal Vesiroosi tänavale on valmimas uus ja ainulaadne puidust kortermaja. 20 korteriga maja on osaliselt kolme- ja osaliselt neljakordne. Siin kohtuvad linnale omane elustiil, kaunite vaadetega ja keskkonnasõbralik ehituskunst. Vesiroosi 1 loodussõbralik arhitektuur, asukoht ja stiilsed siselahendused, pakuvad kvaliteetset elukeskkonda tänapäeva nõudlikule ja mugavust hindavale inimesele. Vesiroosi sisehoovis on mänguväljak maja pisematele elanikele.

Kortereid kokku: 20tk 

Ökonoomne ja loodussõbralik

Madal küttekulu.

Kortermaja Väike-jõe 12a, Pärnu MÜÜDUD

Kortermaja Väike-jõe 12a asub Pärnu kesklinnas, Pärnu jõe ääres. Otse aknast avaneb imeilus vaade jõele. Kortermaja asub eraldatud tänavas, kuhu ei kosta linna müra ning kõrge aed tagab elanikele privaatsuse.  Kortermaja isiklik paadisild võimaldab elanikel hoida enda veesõidukeid otse kodu juures.

Kortereid kokku: 7 tk

Privaatne

Madal küttekulu.