info@mixfix.ee    +372 56653550

PUITELEMENTMAJAD

 

Miks valida puitelementidest valmistatud maja?

Puit on vastupidav ja esteetilise välimusega ehitusmaterjal. Puitelementidest valmistatud majad on kõrge kvaliteediga, jätkusuutlikud ja energiasäästlikud majad, mis pakuvad tervislikku elukeskkonda ning sobivad kokku rohelise mõtteviisiga. Puit on ehitusmaterjalina väga paindlik, mis annab pea piiramatud võimalused rajada erinevate elementide ja lahendustega hooneid ka keerulistes loodustingimustes.

Ökoloogiline

Puit on looduslik ja keskkonnasäästlik ehitusmaterjal, mis on üks kiiremini taastuvaid ressursse maailmas. Puitkonstruktsioonide kasutamine ehituses jätab väiksema süsiniku jalajälje kui raskete metall- ja betoonkonstruktsioonide kasutamine. Puitelementide tootmiseks kulub viis korda vähem energiat kui kivimaterjalide valmistamiseks.

Kvaliteetne

 Puitmaja elemendid valmivad tehases ilmastiku eest kaitstud tingimustes. Kõik puitelemendid on valmistatud range kvaliteedikontrolli ja järelevalve all, mis tagab materjalide ja konstruktsioonide kõrge kvaliteedi ja nõuetekohase paigalduse.

  Energiasäästlik

Puitelementidest valmistatud hooned on kõrge soojapidavusega ja madala energiatarbega, mis tähendab kliendi jaoks madalaid elektri- ja soojaarveid. Tänu puitmaja soojuslikule efektiivsusele ja puitkarkassile on puitmaja seinad õhemad kui kivimaja omad, mis tähendab sama ehituspinna juures suuremat põrandapinda siseruumides.

 Efektiivne

Puitelementidest maja püstitamine on kiire ja efektiivne. Puitelemendid ja -konstruktsioonid on kerge kaaluga, mis võimaldab ehitada hoone vundamendi soodsamalt kui raskete metall- või betoonkonstruktsioonide puhul. Puitelemente on võimalik toota paralleelselt vundamendi ehitamisega, mis säästab teie aega ja raha. Puitelemendid jõuavad objektile valmis detailidena, mistõttu on elementmaju võimalik ehitada aastaringselt.

VÕTA ÜHENDUST